Stopercentne naživo a v bezpečí

Autor: Martin Droppa | 22.11.2020 o 21:51 | (upravené 22.11.2020 o 23:37) Karma článku: 3,71 | Prečítané:  361x

•  Kultúra, umenie žijú - nepodliehajú prívalovým vlnám skepsy, pesimizmu. Aj v divadle to žije - pre všetkých s túžbami.  

 "Víriace sa opatrenia sa menia ako jesenné počasie - a my s nečakanou radosťou môžeme znovu otvoriť naše brány verejnosti. Nikto nevie ako dlho to potrvá, tak si to poďme spoločne užiť! Pripravili sme pre vás skvelý program do konca tohtoročného novembra," takto pekne nás oslovujú z  Divadla Štúdio tanca v Banskej Bystrici  - ktorého zriaďovateľom je Banskobystrický samosprávny kraj.  
• Už v utorok 24. novembra 2020 so začiatkom o 19:00 hodine sa v tomto tanečnom divadle začne podujatie s názvom  Čin.  Predchádzať mu bude otvorená beseda, diskusia, venovaná bude Dňu boja za slobodu a demokraciu, výročiu 17. novembra. "Čin, nečin, zločin... Intenzívne fyzické divadlo na (aktuálnu) tému manipulácie mocou. Živému prenosu predchádza diskusia, spojená s výročím 17. novembra - na tému potreby umenia v dnešných dňoch," informuje anotácia predstavenia, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Podujatie sa koná s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.  • 
      Čin ~ Live Stram + besedu možno sledovať cez Facebook  ---  link.   •

 Ďalej je v ponuke Divadla Štúdio tanca v Banskej Bystrici tanečno-divadelné predstavenie uznávaného umeleckého zoskupenia  Debris Company  s podmanivou hudbou Jozefa Vlka Jána Boleslava Kladiva. Účinkujú Daniel Raček, Stanislava Vlčeková, predstavenie  Dolcissime Sirene  bude v stredu 25. novembra 2020 o 19:00 hodine. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.  

 Do tretice Divadlo Štúdio tanca v Banskej Bystrici ponúka prvú reprízu multimediálneho diela v dialógu živelného tanca a strojovosti moderných technológií -  Jumble.  Predstavenie bude v piatok 27. novembra 2020 o 19:00 hodine. Aj toto podujatie, jeho tvorbu i prezentovanie, verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Podujatie sa koná s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.  

 Posledné tohtoročné novembrové predstavenie v Divadle Štúdio tanca v Banskej Bystrici sa volá  Ženy 2020  a uskutoční sa v pondelok 30. novembra 2020 o 19:00 hodine - a to v podaní hosťujúceho umeleckého súboru Move-you, o. z., Bojnice. Podujatie z verejných zdrojov podporil slovenský Fond na podporu umenia.  

 Decembrová ponuka Divadla Štúdio tanca v Banskej Bystrici je zostavená z piatich podujatí, určené sú pre dospelých i detičky aj deti a mládež.  
   Divadlo Štúdio tanca v Bnskej Bystrici - programy, anotácie, informácie  ---  link.   
  Divadlo Štúdio tanca v Banskej Bystrici v sieti Facebook  ---  link.   
    zdroje článku:   
   Media Kit - Divadlo Štúdio tanca v Banskej Bystrici  --- link.   •

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Privítajte Petra Pellegriniho, náhradného človeka (píše Samo Marec)

Môžete Pellegriniho vyhnať zo Smeru, ale nemôžete Smer vyhnať z Pellegriniho.

Minúta po minúte: PCR testy odhalili vyše tisíc nakazených, pribudlo 16 úmrtí

Z 44 769 vykonaných antigénových testov zistili 919 pozitívnych osôb.

Prvá námestníčka Kováčiková odchádza z prokuratúry

Rezignáciu odôvodňuje aj útokmi na svoju osobu.


Už ste čítali?